SİZİ ARAYALIM

 

 

EDUNOVA A.Ş. 25 yılı aşan eğitim tecrübesi ile Türkiyenin En Kaliteli Kariyer ve Eğitim Markasıdır. Kariyer Okulu, Bemar Kariyer Okulu, British Town Dil Okulu, Dil Kasabası Yabancı Dil Kursu, Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu, Kırmızı Otobüs Anaokulu çatısı altında bulunan eğitim kurumlarıdır.  

 

Kariyer Okulu “amaca özel eğitim programları” başlığı altında geleceğe faydalı bireyler, kalifiye çalışanlar yetişmesi için online eğitim hizmeti veren bir markadır. Değişen piyasa koşullarının ihtiyaç arz ettiği eğitim konularını yurt içi ve yurt dışında online olarak, müşterilerine somut değerler katarak, kurumsal ve bireysel gelişim odaklı çözümlerle sunan eğitim danışmanlık sektörünün öncü, köklü bir markasıdır.

 

Dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan olan yabancı dil, bilişim, iş çözümleri, kişisel gelişim, dijital tasarım, sosyal medya gibi eğitimlerde farklılıklar yaratarak, öğrencilerin ve çalışanların gelişmelerine, verimliliğini arttırmalarına destek olmaktadır.

 

Kariyer Okulu ülkemizde, her sektörde faaliyet gösteren kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiği eğitimleri ve uzman eğitmen kadrosu ile sektördeki en geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Güncel ihtiyaca yönelik olarak oluşturduğu online eğitimlerle bireylere, kurumlarını başarıya ulaştıracak farkındalığı, bilgiyi ve beceriyi kazandırmayı amaç edinmiştir.

 

 

 

 

 

© 2024 Gusto Teknoloji | E-Ticaret Çözümleri